Kim jesteśmy ?

Jesteśmy polskim bankiem działającym lokalnie. Nasz Bank istnieje od 1984 roku. W 1998 roku przyłączył się do nas Bank Spółdzielczy w Łącku, a rok później Bank Spółdzielczy w Mochowie. Obecnie Bank Spółdzielczy w Starej Białej prowadzi działalność poprzez sieć placówek: Centralę w Białej, Oddział w Białej, Oddział w Płocku, Oddział w Łącku, Oddział w Mochowie, Oddział w Sierpcu, Punkt Obsługi Klienta w Proboszczewicach oraz Punkt Obsługi Klienta w Ligowie.

 

Bank Spółdzielczy w Starej Białej jest zrzeszony w Spółdzielczej Grupie Bankowej i działa głównie na obszarze powiatu płockiego, w którym znajduje się jego siedziba. Bank działa ponadto na terenie powiatów: gostynińskiego, lipnowskiego, płockiego-grodzkiego, płońskiego, rypińskiego, sochaczewskiego, żuromińskiego, włocławskiego.

Zakresem i poziomem usług nie odbiegamy od banków komercyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Bank wspiera również poważne inicjatywy społeczne, co przyczynia się do rozwoju gospodarczego lokalnego środowiska.

Nasza oferta jest ciągle poszerzana i dostosowywana do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów.