Płatności mobilne Google Pay i BLIK już w Banku Spółdzielczym w Banku Spółdzielczym w Starej Białej.

 

Od sierpnia 2019 roku klienci Banku Spółdzielczego w Starej Białej mogą korzystać z płatności mobilnych Google Pay i BLIK. To pierwsze z całej serii zaplanowanych wdrożeń pozwalających na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera. Wdrożenie BLIKA i Google Pay to pierwszy etap wprowadzania możliwości dokonywania nowoczesnych transakcji. Już wkrótce planowane jest udostępnienie kolejnych usług w tym obszarze: płatności mobilnych Apple Pay i Garmin Pay.


Jak korzystać z BLIKA? -KLIKNIJ- Dowiedz się więcej


BLIK błyskawicznie stał się jedną z najbardziej popularnych metod dokonywania płatności w internecie.  Wystarczy wpisać kod BLIK, a potem zatwierdzić go na telefonie. BLIK pozwala również na dokonywanie wypłat gotówki w bankomatach opatrzonych jego logo. Przy użyciu BLIKA w roku 2018 Polacy zrealizowali ponad 91 mln transakcji. Łączna wartość transakcji zrealizowanych w 2018 roku przekroczyła 12 mld złotych; dla porównania – w roku 2017 było to 4,5 mld zł.

Google Pay to płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android. Szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, klienci Banku Spółdzielczego w Starej Białej mogą od teraz płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS. W sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty. Google Pay to prosty komfortowy i bezpieczny sposób płatności w sklepach i internecie: nie trzeba już nosić przy sobie karty ani gotówki.


Jak korzystać z Google Pay?- KLIKNIJ – Dowiedz się więcej


Apple Pay to łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób płacenia w sklepach, aplikacjach i internecie. Możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń, których używasz na co dzień. Apple Pay to także bezpieczniejsza i szybsza metoda płatności w sieci i aplikacjach. Nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy.


Jak korzystać z Apple Pay?- KLIKNIJ – Dowiedz się więcej


Wdrożenie tych nowoczesnych rozwiązań płatniczych stawia Bank Spółdzielczy w Starej Białej w gronie banków proponujących swoim klientom zaawansowane technologie mobilne. Dzięki temu nasz Bank dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Dowiedz się więcej o BLIKU – Kliknij

Dowiedz się więcej o Google Pay – Kliknij

Regulamin_BLIK

Masz więcej pytań ?

Jeżeli chcesz żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie oferty, wypełnij formularz kontaktowy a oddzwonimy

Znajdź placówkę

Kliknij przycisk „Szukaj” a pomożemy znaleźć najbliższą placówkę w Twojej okolicy.

Pliki do pobrania