Informacja dla klientów w związku z połączeniem z Sierpeckim Bankiem Spółdzielczym.

 

  • Z dniem 1 kwietnia 2019 roku nastąpiło połączenie banków: Sierpecki Bank Spółdzielczy (bank przejmowany) z Bankiem Spółdzielczym w Starej Białej (bank przejmujący).

  • Numery Rachunków Bankowych – Informujemy, że numery rachunków bankowych, klientów przejętego SBS zostają bez zmian. Cały czas trwają prace informatyczne, które mają na celu scalenie obu systemów.

  • Zmiany warunków produktów/usług bankowych – W związku z pracami informatycznymi mogą występować problemy ze zmianą warunków umów zawieranych przez Sierpecki Bank Spółdzielczy. Problemy mogą występować m.in. z wydaniem nowych kart płatniczych, zmianami warunków wcześniej udzielonych kredytów. Za wszystkie niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. W sprawach pilnych prosimy kierować się do naszych pozostałych oddziałów. Zakończenie prac informatycznych przewidziano na lipiec 2019 roku.

  • Obszar działalności – Z chwilą połączenia banków, wszystkie dotychczasowe placówki stały się integralną częścią Banku Spółdzielczego w Starej Białej tzn. Oddział w Sierpcu, Filię w Rościszewie, Szczutowie, Gozdowie i Punkty Obsługi Klienta w Lelicach oraz przy Starostwie Powiatowym w Sierpcu. Dokładny wykaz placówek – https://bsstarabiala.pl/kontakt/ 

  • Standardy obsługi klienta – Bank Spółdzielczy w Starej Białej wdraża standardy obsługi klienta w nowych placówkach. Naszym klientom doradzamy, pomagamy wypełnić wnioski i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości. Prosimy o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości podczas wizyty w naszych nowych placówkach.

  • Udziałowcy (Sierpeckiego Banku Spółdzielczego) – do wszystkich udziałowców została wysłana informacja o możliwościach jakie mają po połączeniu banków. Członkowie Banku przejmowanego  (SBS) otrzymują udziały członkowskie w Banku przejmującym (BS w Starej Białej) po spełnieniu warunków, zgodnie z art.100 ustawy z dnia 16.09.1982 r. Prawo spółdzielcze. Więcej informacji w załączniku poniżej – Udziałowcy

  • Atrakcyjna oferta – Już tysiące klientów skorzystało z naszych usług. W związku z połączeniem banków przygotowaliśmy dla Państwa nowe produkty finansowe. Zapraszamy do zapoznania się z promocjami w placówkach i na stronie internetowej – https://bsstarabiala.pl/#oferta
Mamy nadzieję, że zmiany związane z procesem łączeniowym będą dla Państwa nieodczuwalne.  Za wszystkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

Załączniki: