Informacja dla klientów w związku z połączeniem banków

 

Z dniem 3 lutego 2020 roku nastąpiło połączenie banków: Bank Spółdzielczy w Żychlinie (bank przejmowany) z Bankiem Spółdzielczym w Starej Białej (bank przejmujący). Powyższa zmiana nie ma żadnego wpływu na ważność zawartych umów i nie wymaga podejmowania przez Państwa jakichkolwiek czynności. Zmiana nie powoduje konieczności kontaktu z Bankiem w celu aktualizacji dokumentów. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat zmian.

Oferujemy sprawdzone produkty finansowe i nowoczesne rozwiązania płatnicze. Wypróbuj nowoczesne konto TAK! z płatnościami BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay. Wygrywaj nagrody i oszczędzaj z Lokatą Sezonową SGB. Z sercem podchodzimy do rolnictwa dlatego proponujemy rachunek Biznes AGRO. Połączenie banków oznacza dostęp do szerokiej gamy kredytów dla klientów indywidualnych, biznesowych i rolników. Szczegółowe informacje o nowych możliwościach są dostępne w placówkach banku i na stronie – Sprawdź.

 

 

 


  • Numery Rachunków Bankowych klientów przejętego BS Żychlin zostają bez zmian.


  • Obszar działalności – Z chwilą połączenia banków, wszystkie dotychczasowe placówki stały się integralną częścią Banku Spółdzielczego w Starej Białej tzn. Oddział w Żychlinie, Oddział w Strzelcach. Dokładny wykaz placówek – https://bsstarabiala.pl/kontakt/ 


  • Standardy obsługi klienta – Bank Spółdzielczy w Starej Białej wdraża standardy obsługi klienta w nowych placówkach. Naszym klientom doradzamy, pomagamy wypełnić wnioski i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości. Prosimy o wyrozumiałość i chwilę cierpliwości podczas wizyty w naszych nowych placówkach.


  • Udziałowcy (BS w Żychlinie) – Członkowie Banku przejmowanego otrzymują udziały członkowskie w Banku przejmującym zgodnie z art. 100 ustawy z dnia 16.09.1982 r. Prawo spółdzielcze.


Załączniki:

 

 

Masz więcej pytań ?

Jeżeli chcesz żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie oferty, wypełnij formularz kontaktowy a oddzwonimy

Znajdź placówkę

Kliknij przycisk „Szukaj” a pomożemy znaleźć najbliższą placówkę w Twojej okolicy.

Pliki do pobrania