Mamy dla Ciebie idealne upominki na zimowe wyprawy i spacery – plecaki, powerbanki i kubki termiczne z młynkami do kawy. Jak je zdobyć? To proste:

  • Podpisz umowę na kartę w Banku Spółdzielczym w Starej Białej do 18 lutego 2022 r.
  • Płać kartą za zakupy i usługi – wydaj łącznie 150 zł do 25 lutego 2022 r. Choć raz zapłać nią mobilnie – z Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay lub Fitbit Pay.
  • Przyjdź do placówki Banku Spółdzielczego w Starej Białej i odbierz upominek.

Zapytaj w najbliższej placówce Banku Spółdzielczego w Starej Białej o kartę Visa. Pospiesz się – liczba upominków jest ograniczona.

Szczegóły promocji:

Regulamin promocji „Zdobywaj świat z kartą Visa”
Załącznik nr 1 – Wykaz Banków Spółdzielczych, biorących udział w promocji „Zdobywaj świat z kartą Visa”
Załącznik nr 2 – Zasady składania reklamacji/skarg/wniosków
Załącznik nr 3 – Klauzula informacyjna Organizatora dla osób biorących udział w promocji „Zdobywaj świat z kartą Visa”
Załącznik nr 4 – Oświadczenie Uczestnika

 

Organizatorem promocji „Zdobywaj świat z kartą Visa” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu. Promocja trwa od 22 listopada 2021 r. do 25 lutego 2022 r., przy czym umowę o kartę debetową Visa należy zawrzeć w terminie od 22 listopada 2021 r. do 18 lutego 2022 r. Transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 150 zł, w tym co najmniej jednej płatności za pomocą cyfrowego portfela (Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay), należy dokonać do 25 lutego 2022 r. Szczegółowe informacje dotyczące promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie www.sgb.pl oraz w placówce Banku Spółdzielczego w Starej Białej. Aby uzyskać informacje o dostępności produktu, szczegółach oferty oraz opłatach i prowizjach, odwiedź najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Starej Białej. Liczba upominków jest ograniczona. Stan na 22 listopada 2021 r.