Aplikacja Nasz Bank Junior jest połączeniem zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi. Pomaga uczyć odpowiedzialności i systematyczności, wprowadza dziecko w świat finansów.

Aplikacja jest nową funkcjonalnością serwisu bankowości elektronicznej. Instalowana jest na urządzeniach mobilnych (telefony typu smartfon lub tablety), dostępna dla systemu Android na stronie sklepu Google Play i dla systemu iOS z AppStore. Dzięki niej młodzi użytkownicy, przy wsparciu rodzica, łatwo i bezpiecznie zrobią pierwsze kroki w świecie swoich własnych finansów, ucząc się mądrego zarządzania pieniędzmi. Jednocześnie rodzic ma stałą kontrolę nad poczynaniami dziecka za pośrednictwem systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej Nasz Bank.

Funkcjonalności Nasz Bank Junior:

  • założenie elektronicznej skarbonki i nauka oszczędzania – można je wyróżniać grafiką, ustalać cel gromadzenia gotówki, datę zakończenia oszczędzania i wymaganą kwotę do zaoszczędzenia.
  • możliwość realizacji płatności i wypłat BLIK – dziecko wysyła prośbę o kod BLIK do rodzica, płaci za zakupy internetowe lub w sklepie, ale to rodzic zatwierdza transakcję.
    Aktywność dziecka podczas korzystania z aplikacji nagradzana jest promocyjnymi gwiazdkami i pucharami, które odblokowują kolejne punkty z mapy nagród np. dodatkowe tła, kolory i awatary.
  • możliwość obsługi w aplikacji kart bankowych,
  • możliwość zmiany przez rodzica limitów płatności BLIK i płatności kartą,
  • możliwość zasilania przez rodzica konta dziecka, przedpłaconej karty bankowej i telefonu na kartę,
  • możliwość przelewania oszczędności SKO,
  • możliwość współpracy aplikacji dziecka Nasz Bank Junior z aplikacją rodzica Nasz Bank.

 

Aby korzystać z Aplikacji mobilnej Nasz Bank Junior, należy ją zainstalować, dokonać aktywacji, a następnie założyć profil. Zobacz krok po kroku jak to zrobić:

Przewodnik po aplikacji Nasz Bank Junior