• Dostęp do rachunku kiedy chcesz – w aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobisty, oszczędnościowych, walutowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.
 • Przelewy w dowolnym momencie – łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później – parę kliknięć i masz je z głowy.
 • Portfele cyfrowe i BLIK – w SGB Mobile szybko aktywujesz usługę i BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ta usługa to bezpieczeństwo i ogromna wygoda w jednym.
 • Zarządzanie subskrypcjami – To zupełnie nowa usługa, dzięki której możesz w jednym miejscu sprawdzić, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz możesz zablokować pobieranie środków z kasty przez sklep internetowy. Nowa funkcjonalność to również śledzenie na bieżąco do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę SGB oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności, np. za serwis streamingowy.
 • Zmień limit – Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do banku!
 • Korzystaj z dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej – SGB Mobile jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego aplikacja posiada szereg zabezpieczeń, a płatności i dyspozycje potwierdzasz bezpiecznymi metodami autoryzacji. Znajdziesz w niej wszystko, czego potrzebujesz do codziennego bankowania.
 • Autopay – to darmowa usługa, płacisz za przejazd dokładnie tyle samo co inni użytkownicy autostrady, na autostradach z systemem Autopay wybierasz „szybką bramkę” i nie musisz stać w kolejkach. Gdy podjedziesz do bramki, system Autopay po rozpoznaniu tablic rejestracyjnych Twojego auta podniesie szlaban. W tej chwili system działa w obu kierunkach na odcinku: Toruń – Gdańsk (A1) Katowice – Kraków (A4). Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie autopay.pl

 • Zamów kartę – Teraz z każdego miejsca możesz zamówić kartę debetową – wystarczy smartfon z aplikacją SGB Mobile!
  • Zamów wybraną kartę w SGB Mobile.
  • Dodaj ją do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay.
  • Płać mobilnie od razu, nie czekaj na plastik!

  Karta działa po maksymalnie 1 godzinie od zamówienia.Pobierz SGB Mobile i miej bank w zasięgu ręki!


Masz pytania?

zadzwoń na bezpłatną infolinię: 800 888 888
lub napisz: call.center@sgb.pl.Konsultanci infolinii SGB dostępni są przez całą dobę.


 

Masz więcej pytań ?

Jeżeli chcesz żebyśmy skontaktowali się z Tobą w sprawie oferty, wypełnij formularz kontaktowy a oddzwonimy

Znajdź placówkę

Kliknij przycisk „Szukaj” a pomożemy znaleźć najbliższą placówkę w Twojej okolicy.

Pliki do pobrania