Informacje ogólne

      Bank Spółdzielczy w Starej Białej zrzeszony jest w Spółdzielczej Grupie Bankowej (SGB). Jesteśmy polskim bankiem działającym lokalnie. Oferujemy sprawdzone produkty finansowe i nowoczesne rozwiązania płatnicze. Wypróbuj nowoczesne e-Unikonto z płatnościami BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay. Z sercem podchodzimy do rolnictwa dlatego proponujemy rachunek Konto AGRO. Z nami masz dostęp do szerokiej gamy kredytów dla klientów indywidualnych, biznesowych i rolników. Szczegółowe informacje o nowych możliwościach są dostępne w placówkach banku i na stronie – Sprawdź. Mamy tu wszystko!

Obecnie Bank Spółdzielczy w Starej Białej prowadzi swoją działalność poprzez sieć placówek: Oddział w Białej, Oddział w Płocku, Oddział w Łącku, Oddział w Mochowie, Oddział w Sierpcu, Oddział w Żychlinie, Oddział w Strzelcach, Oddział w Bodzanowie, Filie w Rościszewie, Filię w Gozdowie, Punkt Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Sierpcu, Punkt Obsługi Klienta w Proboszczewicach, Punkt Obsługi Klienta w Ligowie.

   Zakresem i poziomem usług nie odbiegamy od banków komercyjnych. Specjalizujemy się w obsłudze finansowej małych i średnich przedsiębiorstw, gospodarstw rolnych, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Bank wspiera również poważne inicjatywy społeczne, co przyczynia się do rozwoju gospodarczego lokalnego środowiska. Nasza oferta jest ciągle poszerzana i dostosowywana do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Naszym mottem jest “Jesteśmy tu i pracujemy dla Was”.